Kadidlo – Olibanum vydymovadlo
Kadidlo - Olibanum  Boswelia sacraKrajina pôvodu: OmánVôňa: balzamická, s nádychom mandlí a citrusov, živicová a korenistáDobre sa mieša: Myrhou, Styraxom 
3,00 5,00 

Kadidlo – Olibanum vydymovadlo

3,00 5,00 

Kadidlo – Olibanum
 Boswelia sacra

Krajina pôvodu:
Omán

Vôňa:
balzamická, s nádychom mandlí a citrusov, živicová a korenistá

Dobre sa mieša:
Myrhou, Styraxom

 

Clear selection
Výber možností
Quick View
Kadidlo esenciálny olej
Botanický názov:  Boswellia carterii Spôsob destilácie: Narezaním kôry sa uvoľňuje bielu mliečnu miazgu, ktorá stvrdne na oranžovo hnedú živicu. Tá sa potom destiluje parou na éterický olej.Obsahové látky: Cadinene (Sesquiterpene), Camphene, Dipentene, Pinene, Phellandrene (Terpenes), Oilibanol (Alcohol).Krajina pôvodu: SomálskoDobre sa kombinuje s: Kadidlo sa dobre mieša s väčšinou drevín a kvetín a je veľmi univerzálnym olejom v zmesiach. Kadidlo sa tiež dobre spája s bazalkou, čiernym korením, pelargóniou, Geraniom, Grapefruitom, Levanduľou, Pomarančom, Medovkou, Patchouli, Santalovým drevom.
15,60 38,00 

Kadidlo esenciálny olej

15,60 38,00 

Botanický názov: 
Boswellia carterii

Spôsob destilácie:
Narezaním kôry sa uvoľňuje bielu mliečnu miazgu, ktorá stvrdne na oranžovo hnedú živicu. Tá sa potom destiluje parou na éterický olej.

Obsahové látky:
Cadinene (Sesquiterpene), Camphene, Dipentene, Pinene, Phellandrene (Terpenes), Oilibanol (Alcohol).

Krajina pôvodu:
Somálsko

Dobre sa kombinuje s:
Kadidlo sa dobre mieša s väčšinou drevín a kvetín a je veľmi univerzálnym olejom v zmesiach. Kadidlo sa tiež dobre spája s bazalkou, čiernym korením, pelargóniou, Geraniom, Grapefruitom, Levanduľou, Pomarančom, Medovkou, Patchouli, Santalovým drevom.

Clear selection
Výber možností
Quick View